Klienti tiek apkalpoti klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties ar mums var rakstot uz e-pastu: nordlizings@nordlizings.lv vai zvanot uz tālruni +371 28646461. Aizvērt

Retro un klasika kļuvuši dārgāki

Retro un klasika kļuvuši dārgāki

 

Klasisko automobiļu mīļotāji vienmēr dzenas pēc antikvāriem eksponātiem un gatavi ieguldīt tajos lielas naudas summas. Bet šādas mašīnas vienmēr ir dārgas, īpaši šajā septembrī. Rolls-Roys cena dubultojies, palielinājusies arī sporta auto Shelby Cobra cena.

Retro mašīnas ar katru gadu kļūst aizvien populārākas, tāpēc tās ir vislabākais ieguldījums. Lietotu un nedārgu auto cenas ir salīdzinoši nelielas, tomēr ar katru gadu tās kļūst augstākas. Kāda autoservisa īpašnieks Māris Bebris stāsta, ka šobrīd iespējams nopirkt perspektīvu mašīnu par nedārgu cenu. Māris apgalvo, ka klasiskais auto – tā ir perspektīva investīcija, jo cenas ar katru gadu pieaug.

Ar šādiem modeļiem pa ielām nebraukā katru dienu, tāpēc CSN risks ir zems. Šādu auto neviens negribēs arī aizdzīt, jo unikālu modeli pēc tam ir ļoti grūti realizēt. Vācija jau noformē līzinga un kredīta programmas restaurētu automašīnu iegādei, bet līdz Latvijai šāda pieredze vēl nav atnākusi. Vienkārši Latvijas bankas vēl nav līdz galam novērtējušas visas šādas investēšanas priekšrocības.

Aģentūra „Delfi” izsolēs noteikusi 5 topa automašīnas, kuru cena strauji pieaugs:

  • 38% Ferrari
  • 45% Mercedes
  • 73% Bentley
  • 75% Roadster
  • 99%, visiem labi zināmajiem, 1960.gada ekskluzīvajiem auto
3 / 5
@ nordlizing.lv