Klienti tiek apkalpoti klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Sazināties ar mums var rakstot uz e-pastu: nordlizings@nordlizings.lv vai zvanot uz tālruni +371 28646461. Aizvērt

Sīkdatnes

Sīkdatnes (cookies) ir nelielas teksta datnes, kas tiek lietotas, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis NORD līzings tīmekļa vietni, piemēram, kad Jūs pēdējo reizi apmeklējāt tīmekļa vietni un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši.  Šīs teksta datnes nav kaitīgas, un tās nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Sīkdatnes palīdz mums nodrošināt iespēju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtības, kā arī palīdz saņemt datus un gūt ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai Jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Apmeklējot NORD līzings tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka mēs:

Uzskatām, ka esat piekrituši sīkdatņu izmantošanai NORD līzings tīmekļa vietnē, ja Jūsu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkdatņu pieņemšana.

Ja Jūs nevēlaties, lai sīkdatnes tiktu izmantotas, Jums sava pārlūkprogramma jāiestata, lai tā automātiski atspējotu sīkdatnes, vai lai tā Jūs informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkdatnes.

Atspējojot sīkdatņu lietošanu, dažas funkcijas, ko piedāvā NORD līzings tīmekļa vietne var nestrādāt.

Šī tīmekļa vietne var saturēt atsauces uz citām tīmekļa vietnēm, kurās tiek piemēroti citi sīkdatņu izmantošanas noteikumi. Iesakām iepazīties ar visiem minētajiem noteikumiem, jo mēs neuzņemamies nekāda veida atbildību par citu tīmekļa vietņu lietošanu.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm varat atrasts tīmekļa vietnē www.allaboutcookies.org.