NORD līzing

Par mums

NORD līzings

Par mums

 

NORD līzings misija

NORD līzings ir viens no licencētajiem patērētāju kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā.

Mūsu darbības pamatprincips – sniegt kreditēšanas pakalpojumus klientiem, kuri, atbildīgi izvērtējot savas finanšu iespējas, vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti vai uzņēmuma konkurētspēju, iegādājoties automašīnu. Mēs veidojam godīgu attieksmi pret klientiem un veiksmīgu sadarbību ar mūsu biznesa partneriem. Savus mērķus sasniedzam ar kvalificētu un labi motivētu darbinieku komandu. Mūsu prioritāte ir sniegt kreditēšanas pakalpojumus, atbildīgi izvērtējot katra klienta spēju atmaksāt kredītu un nodrošinot individuālu pieeju ikvienam klientam.

 

NORD līzings vīzija

Mēs vēlamies kļūt par vadošo, elastīgāko un kvalitatīvāko līzinga pakalpojumu sniedzēju Latvijā.

 

NORD līzings mērķi un uzdevumi

Mūsu mērķis – pateicoties uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitātei, kļūt par vadošo līzinga pakalpojumu sniedzēju Latvijā.

Mūsu primārais uzdevums – palīdzēt ikvienam klientam iegādāties savu automašīnu. Pilsētā transportlīdzeklis nebūt nav lieka greznība, bet viens no ērtākajiem pārvietošanās līdzekļiem. Diemžēl maz ir to cilvēku, kas mūsdienās var atļauties nopirkt auto uzreiz par pilnu tā cenu, tāpēc mūsu uzdevums ir atrast piemērotāko risinājumu auto iegādei.

Mūsu komanda palīdzēs ikkatram klientam justies brīvi, ceļojot un pārvarot attālumus. Autolīzings kļūst aizvien populārāks un pieprasītāks, tāpēc, ja esat pārliecināts par savu finansiālo stabilitāti, mūsu darbinieki palīdzēs īstenot jūsu ieceri par automašīnu. Darījuma būtība ir vienkārša: mēs jums nopērkam auto atbilstoši jūsu gaumei un iespējām.

NORD līzings īstenos vēlmes, atbildīgi izvērtējot jūsu un mūsu iespējas.

 

NORD līzings moto

Ērtība ir vērtība!