Līzings automašīnas piekabes iegādei

Līzings automašīnas piekabes iegādei

Iegādājieties piekabi, sadalot atmaksas termiņu pa daļām

Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Maksājuma nr. Ikmēneša maksājums Procentu maksājums Pamatsummas maksājums Kredīta atlikums

Pat vismazākā automašīnas piekabe ir ekonomija uz kravas auto īres rēķina. Pārcelšanās uz citu dzīvesvietu, tirdzniecība, ražas vākšana vai kāda cita dzīves situācija, kad nepieciešams kaut ko aizvest vai atvest, – to visu var paveikt ar vienu automašīnu, pareizāk sakot, ar piekabi. Un šāds papildu „sastāvs” nav jāvadā sev līdzi, tas mierīgi var gaidīt savu kārtu garāžā un vienmēr būs noderīgs jūsu kravu transportēšanai.

Automašīnas salons būs tīrs un plašs, tas nepārvērtīsies bagāžniekā. Bieži vien tieši ar šo ieguvumu sākas bizness. Zemā cena nav salīdzināma ar peļņu, kāda rezultātā tiks iegūta. Piekabe, kas iegādāta līzingā pret auto ķīlu, būs ērts risinājums gan mazdārziņa īpašniekam, gan uzņēmējam-iesācējam.

Auto līzings ļauj individuāli izvēlēties obligātā ikmēneša maksājuma lielumu un līzinga atmaksas termiņu. Nopelnīt iespējams jau pirmajā dienā, bet atmaksāt līzingu – gada vai vairāku gadu laikā. Veiksmīgas uzņēmējdarbības sākumā ikmēneša maksājums būs mazāks par gūtās saņemtās peļņas daļu mēnesī. Piekabes iegādei mēs esam gatavi jums piešķirt finansējumu pret jūsu automašīnas ķīlu.

  • Pieteikuma izskatīšana un līguma noslēgšana 1 dienas laikā.
  • Automašīnas reģistrācija NORD līzings īpašumā.
  • Kā nodrošinājums var kalpot arī cita automašīna.

 

Lejuplādēt (.pdf)

Bezmaksas konsultācija

Tālrunis: 28 64 64 61
E-pasts: nordlizings@nordlizing.lv
Skype: nordlizing